Skip to main content

Ciągły rozwój

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie naszą firmą i ciągłe zapotrzebowanie na nasze produkty rozpoczęliśmy rozbudowę zaplecza magazynowego i produkcyjnego. W roku 2008 został otwarty nowy zakład produkcyjny i magazynowy w Sieprawiu o łącznej powierzchni prawie 10 000 m², wspierany przez powierzchnię biurową o powierzchni 600 m².

Obecnie jesteśmy jednym z liderów wśród producentów narzędzi malarskich, ogrodniczych i budowlanych na polskim, ale również światowym rynku. Firma w 100% oparta jest na polskim kapitale. Od początku działalności, niezmiennie do dnia dzisiejszego, firma zarządzana jest przez założycieli Iwonę i Andrzeja Matogów. Przez lata właściciele dokładali wszelkich starań, aby nasze produkty cechowały się najwyższą jakością.

Nowoczesne technologie

W ciągu prawie 30 lat istnienia, firma zainwestowała znaczne fundusze w rozwój, nowoczesne technologie i maszyny pozwalające produkować wysokiej jakości produkty. Dysponujemy doskonale rozwiniętym, nowoczesnym parkiem maszynowym. Nasze surowce i półprodukty są starannie dobierane i wyselekcjonowane z najwyższej półki materiałów. Stosujemy stal nierdzewną kwasoodporną sygnowaną oznaczeniem „Rost Frei”. Zostaliśmy docenieni nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie. Niewątpliwie ciągły rozwój zapewnił nam silną pozycję na rynku.

Dzięki pozyskanym środkom unijnym firma uczestniczy w międzynarodowych Targach Budowlanych i Ogrodniczych w kraju i za granicą (Eisenwarenmesse, MosBuild, Batimat, Spoga + Gafa, Budma, Gardenia). Nieustannie nawiązujemy liczne kontakty z klientami z Europy, Ameryki Południowej, Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji. Oferujemy produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach.

Najwyższa jakości produktów

Możemy pochwalić się rozbudowaną siecią dystrybucji hurtowej i detalicznej. Wielkość naszej sprzedaży świadczy o najwyższej jakości produktów, wymagającym reżimie technologicznym oraz zadowoleniu klientów końcowych i pośredników. Wśród naszych kontrahentów są zarówno małe sklepy narzędziowe, składy budowlane, jak i duże markety budowlane i ogrodnicze, hipermarkety. Nasi przedstawiciele dokładają wszelkich starań, aby być w stałym kontakcie z klientem i na bieżąco realizować zamówienia. Przewagę na rynku daje nam również posiadanie własnej bazy transportowej.

Zdecydowanie musimy się pochwalić tym, iż nasza firma w każdym calu jest przyjazna środowisku naturalnemu. Nawiązaliśmy bliską współpracę z kilkoma firmami recyklingowymi. Spełniamy wszystkie wymogi formalne odnośnie norm emisji hałasu, zanieczyszczeń, ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Wszystkie nasze odpady produkcyjne są ponownie przez nas przerabiane. Nieustannie poszerzamy ofertę o produkty wytwarzane z surowców wtórnych. Kolejnym wdrożonym przez nas rozwiązaniem, które sprzyja ochronie środowiska, jest ekonomiczny system pakowania wielu produktów. Jeden produkt idealnie wchodzi w drugi, oszczędzamy miejsce, zmniejszamy koszty transportu, a tym samym emisję spalin.

Opracowanie i wdrożenie Strategii działalności międzynarodowej Przedsiębiorstwa „MAAN” celem rozwoju działalności eksportowej

Cel projektu: Dalszy rozwój eksportu Przedsiębiorstwa „MAAN”

Wartość projektu ogółem: 484 249,00 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 200 000,00 PLN
Numer umowy o dofinansowanie: RPMP.03.03.02-12-0691/18-00

Beneficjent: MATOGA ANDRZEJ FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA „MAAN”