Kariera

Aktualne oferty pracy :

Przedstawiciel handlowy – cała Polska

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku

– znajomość rynku w podległym regionie

– minimum średnie wykształcenie

– wysokie zaangażowanie w pracę

– mile widziana znajomość technik sprzedażowych

– wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność

– łatwość nawiązywania kontaktów

– umiejętność samodzielnego działania

– biegła obsługa komputera

– prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

– realizacja planu sprzedaży w wyznaczonym regionie

– wdrażanie promocji i akcji marketingowych

– dbanie o wizerunek firmy, chęć rozwoju i ciągłego zwiększania sprzedaży

– dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy

– regularny kontakt z aktualnymi klientami firmy oraz zdobywanie nowych kontaktów

– dbanie o klientów, właściwe reprezentowanie firmy

Oferujemy:

– możliwość pracy w nieustannie rozwijającej się firmie

– atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa+prowizja od sprzedaży)

– służbowy samochód, telefon, komputer

Pracownik magazynu

Opis stanowiska:

– rozkładanie towaru

– przygotowywanie zamówień

– wsparcie pracowników magazynu w wykonywanych czynnościach

– dbałość o wysoką jakość i terminowość przygotowywanych zamówień

Wymagania:

– brak przeciwskazań do pracy fizycznej

– umiejętność pracy w zespole

– umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy:

– umowę o pracę

– pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Pracownik produkcji

– obsługa maszyny

– metkowanie towaru

– wsparcie pracowników produkcji w wykonywanych czynnościach

Wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@maan.net.pl

Aby wziąć udział w procesie rekrutacji bardzo prosimy o zawarcie w CV następujących klauzul w zależności od dobrowolnej decyzji:

„1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez Andrzej Matoga prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Firma Produkcyjno – Handlowa „MANN” Andrzej Matoga, ul. Galicyjska 59, 32-040 Rzeszotary, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko ­­­­­­­­__________________ z moim udziałem.

2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez  Andrzej Matoga prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Firma Produkcyjno – Handlowa „MANN” Andrzej Matoga, ul. Galicyjska 59, 32-040 Rzeszotary, w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko _________________ z moim udziałem oraz w innych rekrutacjach w przyszłości. „

Jednocześnie informujemy, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Ponadto prosimy o umieszczenie następującego oświadczenia:

Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych